دسترسی سریع

قابل توجه همکاران عزیز،تجار و تولید کنندگان محترم اسباب بازی

 

کسب موفقیت های چشمگیر توسط بازی دان در مدت کوتاه فعالیت و استقبال گسترده هموطنان عزیز از خدمات بازی دان ما را بر آن داشت تا زودتر از زمان برنامه ریزی شده ، گامی دیگر جهت گسترش حوزه فعالیتهای بازی دان برداریم .
   در این راستا و پیرو درخواست های مکرر تجار گرامی و تولید کنندگان اسباب بازی ایرانی و بعضا خارجی مفتخریم به اطلاع برسانیم ، با بهره گیری از تخصص و تجربیات چندین ساله در زمینه تجارت الکترونیک و با صرف هزینه های مادی و معنوی قابل توجه بستری متمایز و منحصربه فرد جهت همکاری با تولید کنندگان و تجار گرامی فراهم نموده ایم.

   تدوین راهبردهای نرم افزاری و سخت افزاری جهت همکاری متقابل در پخش اسباب بازی و کالاهای فکری آموزشی می تواند نوید بخش یک همکاری همه جانبه و مستمر باشد.

   سیاست راهبردی بازی دان همکاری مستمر و برد-برد (win-win) با تجار و تولید کنندگان می باشد.بر این اساس از عموم متقاضیان همکاری که در دو حوزه تولید و وارادات و پخش اسباب بازی فعالیت می کنند دعوت می گردد تا درخواست و پیشنهادات خود را با تیم بازی دان در میان بگذارند.

قطعا تعامل و همکاری امروز شما و تیم بازی دان زمینه ساز رشد و تعالی فرصت های برابر برای فرزندان و عزیزان این سرزمین خواهد شد.

لذا بازی دان آمادگی خود را برای هرگونه همکاری اثر بخش و متقابل با شما ،ذیل قوانین جاری کشور عزیزمان اعلام می دارد.


زمینه های همکاری پیشنهادی عبارتند از :

1- پخش اسباب بازی ها و سایر محصولات مرتبط شما در شبکه گسترده پخش اسباب بازی بازی دان .

2- حضور اختصاصی برند و لگو شما در سایت تخصصی بازی دان در نتیجه ایجاد یک ویترین زیبا از نشان تجاری و محصولات شما در رتبه های نخست گوگل در جهت برند سازی معرفی و فروش کلی و جزئی محصولات شما .

3- پشتیبانی حرفه ای و جامع تبلیغاتی از محصولات شما خارج از سایت بازی دان با بهره گیری از ابزار ، تجارب و پتانسیل های دپارتمان تبلیغات و بازاریابی بازی دان.

با افتخار پذیرای سایر پیشنهادات شما هستیم


درصورت تمایل می توانید اطلاعات و پیشنهاد همکاری خود را در فرم اینترنتی ثبت اطلاعات همکاران ثبت نموده تا در اولین فرصت اداری با شما تماس گرفته شود.

پخش اسباب بازی و کالاهای فکری و آموزشی بازی دان بستری مطمئن و توانمند برای تجار تولید کنندگان و توزیع کنندگان محترم می باشد.

با بازی دان آسان و حرفه ای تجارت کنید