درباره ماشرکت بازی دان رویش گستر با نام تجاری بازی دان مجموعه ای تخصصی در حوزه فروش آنلاین اسباب بازی محصولات فکری آموزشی سرگرمی و سایر محصولات فرهنگی می باشد که از سال 1391 فعالیت خود را آغاز نموده است.

بازی دان با بهره گیری از تخصص های مختلف جوانان و اساتید مجرب دانشگاهی با ورود جسورانه و محققانه به میدان واقعی کسب و کار توانسته است بستری روان منطبق با ساختارهای کسب و کار موجود کشور ایجاد نماید.

بازی دان قادر است به تمامی عناصر بازار اعم از تولید کنندگان ،تجار،توزیع کنندگان و خرده فروشان خدمات تبلیغات و فروش ارائه نماید.

راهبرد اصلی بازی دان ایجاد بستری روان برای تجمیع،هم افزایی و توانمند سازی همه ی عناصر بازار کالای کودک می باشد.

دستاورد سامانه بازی دان برای عناصر بازار رونق و سودآوری کسب و کار و برای مصرف کننده کاهش قیمت تمام شده ی کالا می باشد.

تیم بازی دان در تلاش است تا با فراهم آوردن امکاناتی منحصربه فرد و جامع ، تنوع فراوانی از برترین و سالم ترین محصولات را به صورت آنلاین در دسترس همه کودکان ایران زمین قرار دهد.

در این مسیر خط قرمز بازی دان التزام عملی به پایبندی بر اصول اخلاقی و قوانین نظارتی در پرهیز از فروش کالاهای بد آموز یا مغایر با اصول تربیتی و فرهنگی کشور اسلامی ایران است.

ارائه خدمات تخصصی در حوزه مشاوره آنلاین در انتخاب اسباب بازی متناسب با جنسیت مرحله رشد و گروه سنی کودک و بخش بازی و یادگیری یکی دیگر از راهبردهای بازی دان است.

 

تعامل سازنده با تجار،تولید کنندگان ، فروشندگان اسباب بازی و کالای کودک در سراسر کشور  از مهمترین راهبردهای بازی دان می باشد.

در این راستا صمیمانه از عموم علاقمندان و صاحبان فکر و ایده دعوت می شود تا نقطه نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارند.


  فرم اینترنتی تماس با بازی دان